A határ nem a csillagos ég-árfolyamplafon

[superadmin] publikálva: 2010-07-16 00:00:00 | megtekintve: 1795 | minusz Betűméretplusz Nyomtatásprint

hírkép

Akár több ezer forintot is megtakaríthatnak az FHB svájci frank hitelesei. A bank a törlesztő részleteket három hónapig nem engedi egy bizonyos árfolyam fölé menni.


Sokan nem tudnak megszabadulni a nyomasztó pénzügyi gondjaiktól. A svájci frankban eladósodott devizahitelesek jelentős része nézi napról napra az árfolyamot, hiszen a legkisebb változás is kemény ezresekkel emelheti meg az amúgy is jelentős törlesztő részleteket.

Tetszik ez a cikk? -Ossza meg ismerőseivel!


Most az ő számukra jelent átmeneti megnyugvást az FHB árfolyamplafon ajánlata, mely három hónapig 205.00 CHF/HU kedvezményes törlesztési árfolyamon számolja el a banknál fennálló jelzáloghitelek törlesztő részletét. A július hatodikától induló akció várhatóan három hónapig tart majd és egy 5 millió forintos hitel esetén akár két és félezer forinttal alacsonyabb törlesztő részletet eredményez, mintha az aktuális árfolyamon számolnák el.

© vilagszam.hu

Galéria:


Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

A kategória további hírei:


A nap lánya:

hetlany

Top 10 hír

Bezárás

1. A lézerblokkoló használata nem szabálytalan!

A traffipax elhárítható legálisan

2. Bugyi nélkül gyorsabban megy?

Egy szlovén síelő kálváriája a ruhadarabokkal

3. A legszebb pasi 50 ezret kap

Sosem látott kattintásszám az online versenyünkön

4. Sexy Airlines repít a fellegekbe

Levetkőznek a stewardessek

5. Büntethető-e a traffipax blokkolása?

Vádat emelt a gyulai városi ügyészség

6. Kiesett a vezetőülésből a részeg buszsofőr

Az utas vette át a busz rányítását

7. Nyit a Virtuális Utazási Kiállítás

Úticélok, kedvezmények online

8. Reptéri illeték nélküli utazás

Vagyoni biztosíték a biztos hazajutásért

9. Mit vegyünk párunknak karácsonyra?

Segítünk férfi olvasóinknak az ünnepek előtt

10. Elsüllyed a Világ

A dubaji emir Grönlandon él

Keresés az archívumban

MŰSORAINK & EVENT

Legyél rajongó

facebook

Ajánljuk:

facebook

facebook

Szófelhő/Archiv