Sváby újra aktív - exkluzív fotókkal
[szorenyi.p] publikálva: 2010-06-21 00:00:00 | megtekintve: 1990 |
Betűméret
Nyomtatás
Sváby Lajos és családja
Sváby Lajos újra fest. Bár a médiában inkább fiát, Sváby Andrást ismerik az idén 75 éves művész már kapott Kossuth-díjat és Prima Primissa szavazáson is a legjobbnak választották. A Világszám egy pécsi galériában járt.
Izgatottan készült Sváby András édesapja bemutatójára. Szervezte a vendégeket, ellenőrizte, hogy mindenki időben elinduljon és főképpen ott legyen a kiállításmegnyitón. Fontos volt neki, hiszen Kossuth-díjas édesapja évek után idén tavasszal ismét úgy érezte, van mit mondani a világnak.
Sváby Lajos 1935-ben született.
12 kép készült el. Felesleges őket leírni vagy megmagyarázni. Egy biztos Sváby Lajos stílusa egyedi. Önarcképe ironikus, az útszélén stoppoló fiatal lány pedig kétkedve tűnődés a modern kor érzéketlensége felett.
A pécsi sétálóutca galériájában meglepően sokan jöttek össze. Budapesti barátok és helyi művészetkedvelők. Az utóbbiak egyértelműen az idős mester kedvéért, munkáiért jöttek el. Galériánkon keresztül önök is bepillanthatnak a tárlatmegnyitó hangulatába.
Galéria:
A kategória további hírei:
1. A lézerblokkoló használata nem szabálytalan!
A traffipax elhárítható legálisan
2. Bugyi nélkül gyorsabban megy?
Egy szlovén síelő kálváriája a ruhadarabokkal
3. A legszebb pasi 50 ezret kap
Sosem látott kattintásszám az online versenyünkön
4. Sexy Airlines repít a fellegekbe
Levetkőznek a stewardessek
5. Büntethető-e a traffipax blokkolása?
Vádat emelt a gyulai városi ügyészség
6. Kiesett a vezetőülésből a részeg buszsofőr
Az utas vette át a busz rányítását
7. Nyit a Virtuális Utazási Kiállítás
Úticélok, kedvezmények online
8. Reptéri illeték nélküli utazás
Vagyoni biztosíték a biztos hazajutásért
9. Mit vegyünk párunknak karácsonyra?
Segítünk férfi olvasóinknak az ünnepek előtt
A dubaji emir Grönlandon él
Keresés az archívumban
MŰSORAINK & EVENT
Legyél rajongó

Ajánljuk:

