A Kiscsillag nagy sikert aratott Veszprémben
[tiszai] publikálva: 2011-07-14 15:26:00 | megtekintve: 2267 | Nyomtatás
És hogy kit vagy mit? A Kiscsillag együttesről van szó, akik tegnap éjjel hatalmas bulit csaptak az Óváros téren. De néhány órával tekerjünk előrébb, amikor még csak gyülekeztek a mulatozni vágyók.
Az Utcazene első napja minden évben feszengések, nagy várakozások között jön el. Délutántól kezdve gyűlnek kicsik és nagyok. Ki a koncertekért jön, ki a társaságért. Estefele nekünk is összeállt a csapatunk, volt osztálytársakból, barátokból. A színpadokon már szólt a zene és persze a színpadokon kívül is. Hegedűs, harmonikás srácok játszottak az önfeledten táncoló borvirágos ( vagy éppen sörvirágos) arcú tömeg közepén.
Ahogy telt az idő egyre több ismerőssel, baráttal, régen látott osztálytársakkal, ismerősökkel futottunk össze. Baráti társaságunk a vizsgák miatti időveszteséget igyekezett bepótolni a fél tizenkettőkor kezdődő Kiscsillag koncertig, hisz már régen láttuk egymást. A sétálón ülve, nevetgélve, borozva és táncolva múlattuk az időt.
Éjfél előtt egy kicsivel a sok ismerős arctól és baráti öleléstől megrészegülve érkeztünk meg a Kiscsillag koncertre. Az együttes - nagy meglepetésre - két újabb taggal bővült. Julcsi és Virág azonban csak ideiglenesen voltak bandatagok. Míg felkonferálták az együttest és míg elénekelték Lovasi Bandiékkal a Van-e szándék című számot. A Kiscsillag repertoárján szerepelt még az Állnak a férfiak, a Szomszéd, az Örökre és a melankolikusabb hangulatú Menetszél és Sirály is, csak hogy néhányat említsünk. A zenekar Kockacukor című számát a Lovassy László Gimnázium diákjainak, tanári karának illetve portás nénijének ajánlotta.
Galéria:
A kategória további hírei:
Szex kölcsönbe
2. Gondolatrendőrség, műcunami, szupervírus
A világ új fegyverei lehetnek
3. Sexy Airlines repít a fellegekbe
Levetkőznek a stewardessek
Vámpírnász az avaron
5. Férfiképző helyett asszonyképző induljon!
Mi úgyis mindent tudunk
6. Kuvaitban pénzt fognak osztani?
Nem férnek el az aranyrudak
Papp Orsi bemutatkozik
8. A lézerblokkoló használata nem szabálytalan!
A traffipax elhárítható legálisan
Dr. Nagy Levente bemutatkozik
10. Adonisz utódjait akarja feleségként
Szőke Szabolcs bemutatkozik
1. Ime a Facebook-vezér ifjú felesége
Mark Zuckerberg megnősült miután menyasszonya levizsgázott
2. Kövér utasok miatt veszélyben a repülők
77 kilós emberekre tesztelték az üléseket 60 éve
Itthon is kapható lesz az abortusztabletta
4. Gigantikus rágógumi sokkolja Hollandiát
Művészeti iskolások különös alkotása
5. Múmia futamította meg a betörőt
A bűnöző sikolya késztette cselekvésre a szomszédokat
6. A papság előtt is voltak meleg férfiak
Nőként temettek el egy férfit 7500 évvel ezelőtt
7. Nekünk van a legnagyobb péniszünk Európában
Egy különös felmérés hízelgő eredménye
8. Ilyen lesz a választható pornó Angliában
Furcsán korlátoznák az internetes szexet a britek
A náci diktátor vallási őrülete
10. Nem beszélsz klingonul? Elválok!
Mókás angliai válóperek
A felső légutat fenyegető téli-tavaszi veszélyek
Védjük légutunk egészségét a hidegben, fertőzések és pollenáradat idején
Sportlady külföldön